Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "V Sesja Rady Gminy Warnice".
(Projekt Nr 3/2019) Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Gminy Warnice na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | za |
8 | Ryszard Staszewski | za |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | nieobecny |
15 | Marzena Ruchlicka | za |
(Projekt Nr 4/2019) Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy Komisji Rady Gminy Warnice na rok 2019
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | za |
8 | Ryszard Staszewski | za |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | nieobecny |
15 | Marzena Ruchlicka | za |
(Projekt Nr 5/2019) Podjęcie uchwały w sprawie zaliczenia drogi położonej na działce nr ewidencyjny 501 obręb Warnice, gmina Warnice do kategorii dróg gminnych oraz ustalenia przebiegu drogi gminnej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | za |
8 | Ryszard Staszewski | za |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | nieobecny |
15 | Marzena Ruchlicka | za |
(Projekt Nr 6/2019) Podjęcie uchwały w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządcą jest Gmina Warnice oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | za |
8 | Ryszard Staszewski | za |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | nieobecny |
15 | Marzena Ruchlicka | za |
(Projekt Nr 7/2019) Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Warnice na rok 2019
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | za |
8 | Ryszard Staszewski | za |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | nieobecny |
15 | Marzena Ruchlicka | za |
(Projekt Nr 8/2019) Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Warnice na lata 2019-2032
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | za |
8 | Ryszard Staszewski | za |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | nieobecny |
15 | Marzena Ruchlicka | za |