Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXIV Sesja Rady Gminy Warnice".
Sprawozdanie z działalności Ośrodka Pomocy Społecznej w Warnicach za 2020 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | nieobecny |
8 | Ryszard Staszewski | za |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | za |
15 | Marzena Ruchlicka | za |
Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | nieobecny |
8 | Ryszard Staszewski | za |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | za |
15 | Marzena Ruchlicka | za |
Przyjęcie wyciągu z protokołu XXIII Sesji Rady Gminy Warnice z dnia 12 lutego 2021 roku.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | nieobecny |
8 | Ryszard Staszewski | za |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | za |
15 | Marzena Ruchlicka | za |
(Projekt Nr 14/2021) Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Warnice w 2021 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | nieobecny |
8 | Ryszard Staszewski | za |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | za |
15 | Marzena Ruchlicka | za |
(Projekt Nr 15/2021) Podjęcie uchwały w sprawie aktualności Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Gminy Warnice.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | nieobecny |
8 | Ryszard Staszewski | za |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | za |
15 | Marzena Ruchlicka | za |
(Projekt Nr 16/2021) Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w obrębie ewidencyjnym Kłęby.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | nieobecny |
8 | Ryszard Staszewski | wstrzymał się |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | za |
15 | Marzena Ruchlicka | za |
(Projekt Nr 17/2021) Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w obrębie ewidencyjnym Zaborsko.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | nieobecny |
8 | Ryszard Staszewski | wstrzymał się |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | za |
15 | Marzena Ruchlicka | za |
(Projekt Nr 18/2021) Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w obrębie ewidencyjnym Nowy Przylep.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | nieobecny |
8 | Ryszard Staszewski | wstrzymał się |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | za |
15 | Marzena Ruchlicka | za |
(Projekt Nr 19/2021) Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w obrębie ewidencyjnym Wójcin.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | nieobecny |
8 | Ryszard Staszewski | wstrzymał się |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | za |
15 | Marzena Ruchlicka | za |
(Projekt Nr 20/2021) Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za korzystanie z szaletu w miejscowości Wierzbno.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | nieobecny |
8 | Ryszard Staszewski | za |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | za |
15 | Marzena Ruchlicka | za |
(Projekt Nr 21/2021) Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Warnice na rok 2021.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Natalia Siatkowska | za |
2 | Piotr Piwoni | za |
3 | Małgorzata Brząkała | za |
4 | Marek Brodowski | za |
5 | Maciej Banicki | za |
6 | Paweł Piwoni | za |
7 | Iwona Pakuła | nieobecny |
8 | Ryszard Staszewski | za |
9 | Michał Kusy | za |
10 | Urszula Sroka | za |
11 | Edward Owczarek | za |
12 | Paulina Stępień | za |
13 | Zenon Baryła | za |
14 | Katarzyna Janczarska | za |
15 | Marzena Ruchlicka | za |